Otrzymaj 300 zł bonus za otwarcie konta bankowego z Santander Bank

Jeśli szukasz sposobu na zarobienie dodatkowej gotówki, jest kilka opcji dostępnych dla Ciebie. Jedną z popularnych opcji jest otwarcie nowego konta w Santander Bank. W zamian możesz otrzymać bonus w wysokości 300 zł, kiedy otworzysz konto w Santander Bank i wpłacisz 1000 zł. Ponadto, możesz nawet zarobić dodatkowe bonusy dokonując comiesięcznych wpłat na konto lub polecając konto znajomemu. Ale jak zdobyć te 300 zł?

Załóż konto Santander Bank – Konto jakie chcę

Jeśli jesteś zainteresowany kontem bankowym, rozważ Konto jakie chcę w Santander Bank. Konto to 0 zł za przelewy natychmiastowe w internecie oraz szereg korzyści i zniżek. Możesz zarobić od 300 zł na tym koncie. Dodatkowo możesz otrzymać do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie i 1% na lokacie mobilnej.

Warunkiem zakwalifikowania się do premii jest to, że nowe konto musi być zasilone w ciągu 2 miesięcy od momentu otwarcia konta. Nie ma więcej wymagań. Bonus dotyczy tylko nowych kont otwartych w oddziale lub przez telefon.

Kolejną zaletą rachunku Santander Bank – Konto jakie chcę jest to, że nie musisz płacić opłat od transakcji. Ponadto, możesz wykorzystać te środki na przelewy bankowe i czeki gotówkowe. Aby uzyskać dostęp do tego konta, wystarczy złożyć wniosek na tej stronie: Santander Bank. Możesz tymczasowo uchylić swoje limity wydatków z pomocą swojego menedżera relacji.

Jeśli chcesz mieć silny międzynarodowy bank z doskonałą obsługą klienta, Santander Bank jest doskonałym wyborem. Jako drugi największy bank w polsce, Santander Bank oferuje wiele wspaniałych korzyści. Konto jakie chcę nie ma opłaty za transakcje zagraniczne i jest darmową bankowością internetową. Zapewnia również bezpłatny dostęp do bankomatów Santander Bank na całym świecie i zwalnia z miesięcznych opłat za utrzymanie konta.

Po drugie, możesz zdobyć 300 zł bonusu polecając znajomemu lub członkowi rodziny konto w Santander Bank. To świetna zachęta do rozpoczęcia oszczędzania w banku. Pieniądze można przeznaczyć na remont domu lub inne zakupy. Oferty kart kredytowych dostępne są na wielu stronach internetowych, w tym w bankowości internetowej. Konto to może również przynieść Ci premię na zakupy w restauracjach i inne.

Zapraszam do wypełnienia wniosku tutaj: Santander Bank wniosek

Otrzymaj 300 zł bonus za otwarcie konta bankowego z Santander Bank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę